Депутатка Хмельницької облради заявила, що йде до війська

Військо

Депутатка Хмельницької обласної ради Аліна Коваль добровільно приєдналась до одного із військових підрозділів Національної гвардії України.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, виставивши фото.

Дорогі друзі, виважено і відповідально повідомляю вам, що я стала до лав Українського війська. Це не одномоментне рішення, а цілком усвідомлене”, – написала Аліна Коваль.

За її словами, жінка приєдналась до Національної гвардії України і долучається до 13 бригади “Хартія”. Спочатку, каже, буде підготовка і навчання, а далі вже служба там, де “зможе бути найкориснішою для нашої великої боротьби”.

Це мій вибір, мої цінності і моя відповідь на все, що з нами коїть мск@льня”, – йдеться у дописі.

Справи і проєкти, якими опікувалась Аліна Коваль, за її словами, будуть продовжуватись.

Дорогі і рідні, безупинно щось робіть для перемоги. Як не в армії, то у волонтерстві, щоб ані дня без справ для фронту. Навіть найменші краплинки складаються у великий потік, якщо всі разом. Це і є взаємодопомога – наш секрет виживання в найскладніші часи”, – додала вже військовослужбовиця. 

Зауважимо, що Аліні Коваль — 48 років, вона родом із Волочищини, очолює ТОВ “Компанія “Інвол”, активно займається благодійністю та волонтерством, є головою постійної комісії Хмельницької обласної ради з питань регіонального розвитку, міжнародного та міжмуніципального співробітництва, місцевого самоврядування та децентралізації.

У коментарях під дописом їй висловлюють підтримку, захоплення та бажають якнайшвидшої перемоги.

(Фото з Фейсбуку Аліни Коваль)

ТЕМА: ВІЙСЬКО

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook