Діти з Вінниччини отруїлися в аквапарку у Хмельницькому

Надзвичайні події

Група дорослих та дітей з Вінниччини, загалом пів сотні осіб (з них 34 – діти  віком від 2 до 7 років), під час відпочинку в смт Летичів, 5 січня відвідали аквапарк у Хмельницькому. За інформацією Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, наступного дня, 6 січня, було зафіксовано інгаляційне отруєння більше, ніж у половини дітей. Наразі перевірку факту ймовірного отруєння дітей здійснює поліція в рамках відкритого кримінального провадження. 

У повідомленні ЦГЗ МОЗ України зазначено:

Попередньою причиною отруєння спеціалісти Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб називають перевищення допустимого часу безперервного перебування в приміщеннях, де застосовуються речовини для дезінфекції, адже діти були в аквапарку з 08:30 до 16:30.

Всього до лікарів за місцем проживання звернулися 16 із 34 дітей, які відвідували аквапарк. Отримавши медичну допомогу, 13 дітей повернулися додому, троє були  госпіталізовані до педіатричного відділення і відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Слідчі Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням».

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм