Хмельничани допомогли затримати чоловіка, який підпалив банк

Кримінал

У Хмельницькому небайдужі перехожі допомогли правоохоронцям затримати чоловіка, який підпалив відділення банку. Він заздалегідь купив каністру з пальним для цього.

За даними поліції, сталось це 5 березня близько 21:30. До них надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік підійшов до входу одного з відділень банку в центрі міста та вчинив підпал. Його помітили небайдужі перехожі, затримали та викликали поліцію.

На місце негайно прибули слідчо-оперативна група та рятувальники. Пожежу швидко ліквідували, минулося без потерпілих.

Підозрюваним є 23-річний місцевий житель. Він заздалегідь придбав каністру з пальним, яку підпалив біля входу до банківського відділення. Мотиви такого вчинку наразі встановлюються”, – йдеться в інформації.

Слідчі оголосили молодику підозру за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, на вокзалі у Хмельницькому затримали чоловіка з гранатами.

ТЕМА: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook