Хмельниччина співпрацюватиме з Асоціацією українців на Канарських островах
Хмельниччина продовжує розширювати міжнародне партнерство. Сьогодні, 2 червня, підписано меморандум про співпрацю між обласною радою та Асоціацією українців на Канарських островах “Дві землі, два сонця”.
Підписали документ голова обласної ради Віолета Лабазюк та керівниця головою Асоціації Олеся Лилак. Вони обговорили основні напрями співробітництва. Про це інформує пресслужба облради.
Меморандум передбачає, зокрема, надання на Хмельниччині благодійної допомоги:
- внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок війни,
- комунальним закладам охорони здоров’я, соціального захисту, освіти та культури,
- будинкам дитини, школам-інтернатам, дитячим будинкам сімейного типу, школам соціальної реабілітації, притулкам для неповнолітніх,
- малозабезпеченим особам,
- фондам, благодійним, громадським та іншим неприбутковим організаціям.
“Об’єднання зусиль, досвіду та спільних цінностей стане основою для реалізації важливих соціальних ініціатив і посилення підтримки тих, хто цього найбільше потребує”, – прокоментувала Віолета Лабазюк.
Нагадаємо, днями голова Хмельницької обласної ради ділилась досвідом стійкості регіону на міжнародному конгресі “Тримор`я”.
(За матеріалами Хмельницької обласної ради)
ТЕМА: ОФІЦІЙНО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]