Із полону додому повертається мешканець Хмельниччини

Відео

Сьогодні, 31 травня, після тривалої перерви відбувся черговий обмін полоненими: з російської неволі звільнено 75 оборонців та цивільних. Серед них — військовий із Кам’янець-Подільського району.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Сьогодні маємо важливий результат. Ще 75 наших людей повернулися до України з російського полону, 1 з них – з Кам’янець-Подільського району Хмельниччини”, – написав посадовець.

За інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, сьогодні обмін полоненими відбувся вперше з лютого цього року.

 “До своїх рідних повертаються 75 захисників та захисниць, а також цивільні українки. Серед визволених оборонців – 70 чоловіків і пʼятеро жінок, шестеро офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність”, – зазначили в штабі.

Цього разу визволено бійців Військово-морських Сил та Повітряних Сил, нацгвардійців, прикордонників, тероборонців, а також четверо цивільних українок. Додому повертаються українці, захоплені в полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

Станом на зараз, за даними штабу, визволити з полону окупантів вдалося вже 3210 захисників.

(Фото Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими)

ТЕМА: ОФІЦІЙНО

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook