Майже 700 юних хмельничан сіли за парти у новій молодшій школі

Освіта

Вчора, 10 січня, у перший день після канікул, учні початкової школи №1, що на вулиці Залізняка, 32, вперше сіли за парти у новому приміщенні. Майже 700 дітей прийшло в школу першого дня. Тут навчаються учні 1-4 класів.

Загальна площа будівлі нової молодшої школи – понад 11 000 кв.м. Коштувало її будівництво 132 млн грн. Навчальний заклад відповідає усім сучасним вимогам,  має енергетичний сертифікат, міжнародний сертифікат доступності. Тут є 18 санвузлів, місця загального перебування ідентифіковані шрифтом Брайля, змонтовано 2 ліфти.

Школа має приблизно 250 одиниць комп’ютерної техніки, 2 комп’ютерних, 2 лінгафонних класи, медіатеку, сучасну їдальню і харчоблок, актову (на 700 місць), танцювальну, спортивну зали, медпункт, кімнати для педагогів, 24 класних кімнати, класи на поділ для різних предметів, повідомляють у Хмельницькій міській раді.

На пришкільній території достатньо місця для занять спортом. Тут є стадіон для футболу, окремо – для баскетболу, волейболу, гандболу, легкоатлетичні доріжки, ями для стрибків. Також встановлено вуличні тренажери на всі смаки, дитячі майданчики.

Нагадаємо, завершення будівництва першої початкової школи у мікрорайоні Озерна співпало з днем народження міського голови. Тож у свій власний святковий день Олександр Симчишин похвалився особливим «подарунком», який влада зробила мешканцям мікрорайону Озерна.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм