Медзаклади на Хмельниччині спростували фейк про «три вагони поранених бійців»

Суспільство

Лише нещодавно у Хмельницькому військовому госпіталі закликали благодійників бути пильними і перевіряти прохання сумнівних осіб про збір коштів на потреби медзакладу. А вже в соцмережах з’явилася чергова дезінформація про нібито «три вагони поранених бійців з передової», яких начебто привезли у військовий госпіталь та міську лікарню і яким потрібна допомога.

Офіцер групи морально-психологічного забезпечення військового госпіталю Дмитро Габінет спростував цю інформацію.

«Шановні мешканці Хмельницької області! Звертаю Вашу увагу на черговий фейк. Інформація, яка зазначена у цьому повідомленні, є дезінформацією. Ми бачимо, що ворог все більше і більше активізовує свою діяльність в інформаційному просторі», – написав він у Фейсбуці.

Нагадаємо, днями Дмитро Габінет спростував фейк про потреби військового госпіталю, наголосивши, що в цей момент медзаклад  забезпечений усім необхідним. А про можливість надати допомогу просив уточнювати особисто у нього.

Керівник Хмельницької міської лікарні Валерій Гарбузюк також прокоментував ХМ-ІНСАЙД, що вказана в повідомленні інформація є суцільним фейком.

«Наш заклад не надає допомогу важким пораненим. Лікарня повністю забезпечена  медикаментами та необхідними речами для пацієнтів. Ми щодня отримуємо як гуманітарну допомогу, так і підтримку влади. А в разі потреби була б офіційна інформація з цього приводу», – сказав Валерій Гарбузюк.

Додамо, що на Хмельниччині працює єдиний багатоканальний кол-центр для гуманітарної допомоги і безпеки. Звертатися за номером телефону 093-17-02-560.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм