Мер Хмельницького показав перший із 44 нових тролейбусів, придбаних за гранти Євросоюзу

Інфраструктура

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин у своїх соцмережах опублікував фото першого нового тролейбусу, одного із 44-х, які місто має отримати в рамках проєкту, що фінансується коштом Євросоюзу. Наразі транспортний засіб проходить обкатку.

Цей тролейбус безшумний, має можливість управління контактними штангами із місця водія. Тролейбус низькополий, з місцями для візків та місцем для собаки-поводиря”, – написав Симчишин.

За його словами, новий тролейбус оснащений системою відеоспостереження в салоні і зовні, тепловою кнопкою на дверях, моніторами, звуковлю апаратура, системою кондиціонування у кабіні водія і в салон. Є й WI-FI та USB-порти для заряджання гаджетів під час руху.

Міський голова нагадав, що цей проєкт Хмельницький втілює разом із Європейським банком реконструкції та розвитку і партнерами з Європейського союзу. Йдеться про 4,45 мільйона євро безповоротного гранту. Частка з міського бюджету – 1,5 мільйона. 

34 тролейбуси із 44-х будуть з автономним ходом до 2 км, решта – до 20 км. Це дозволить нам забезпечити маршрути, де немає мережі”, – зазначив Симчишин. 

Він додав, що до кінця травня хмельничани отримають ще 5 таких тролейбусів, і кілька партій — до кінця року. 

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, раніше мер Хмельницького показав капітально оновлений за понад 500 тисяч гривень тролейбус. Також із хмельницьких вулиць зник тролейбус-“гармошка”, який придбали у чеського виробника. 

(Фото з Телеграм-каналу Олександра Симчишина)

ТЕМА: ІНФРАСТРУКТУРА

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook