На Хмельниччині чоловік підрізав знайомого, бо той не допоміг йому виїхати за кордон

Кримінал

У Кам`янці-Подільському засуджено 32-річного чоловіка, який наніс тяжкі тілесні ушкодження 40-річному місцевому мешканцеві. Свій вчинок пояснив він тим, що кам`янчанин не допоміг йому виїхати за кордон до сім’ї, хоча обіцяв і навіть взяв за “послугу” гроші.

За вироком суду, подія сталась 20 травня близько восьмої години вечора в одному зі спальних районів міста. На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин між двома чоловіками виникла суперечка. Під час конфлікту обвинувачений наніс декілька ударів розкладним ножем по тулубу опонента, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження.

В суді обвинувачений повністю визнав свою вину і розповів, що з початком повномасштабного вторгнення РФ на територію України він перші дні переховувався з сім’єю в підвалі у Києві. Пізніше відправив дружину та трьох малолітніх дітей за кордон, сам переїхав спочатку до Коломиї, а звідти – до Кам`янця-Подільського. Тут і познайомився з місцевим жителем, який запропонував йому свою допомогу у виїзді за кордон до дружини за 500 доларів США.

Погодившись на пропозицію, чоловік надав новому знайомому необхідні документи і гроші. А через два дні зрозумів, що той обманув його і не бажає ні допомагати, ні повертати кошти. Крім того, каже, ще й отримував нарікання від дружини, мовляв, кинув її з дітьми.

Під час обумовленої зустрічі переселенець поставив вимогу повернути гроші, але кам`янчанин відмовився, ще й обізвав його. Така поведінка обурила обвинуваченого і він взявся за ніж. Неподалік місця скоєння злочину його й затримали правоохоронці

Потерпілий до суду не з’явився, але повідомив, що участь в судових дебатах брати не бажає, а при обранні міри покарання просив не позбавляти волі обвинуваченого.

Міськрайонний суд врахував думку потерпілого, а також щире каяття обвинуваченого, активне сприяння розкриттю злочину, позитивну характеристику за місцем проживання й те, що він раніше не судимий і має на утриманні трьох дітей. Визнавши 32-річного чоловіка винуватим за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України, суд призначив йому 5 років позбавлення волі. Але звільнив від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм