На Хмельниччині додалося шкіл, які можуть працювати очно

Освіта

У громадах Хмельницької області на очне навчання повертаються школи, в яких дотримано карантинні обмеження «червоної» зони – 100% вакцинація працівників двома дозами. Крім того, врегульовано питання забезпечення навчальних закладів теплом.

Зокрема, відсьогодні, 15 листопада, усі заклади загальної середньої освіти Славутської міської тергромади вийшли з «дистанційки». Про це повідомляють у виконкомі міськради.

«НАК «Нафтогаз України» підписано угоди на постачання природного газу, тож котельні закладів вже надають тепло. На індивідуальному опаленні перебуває 7 закладів освіти: гімназія №4, 5, 6, Варварівська гімназія, ДНЗ № 6, СЮТ, БДТ. Крім того, передано в оренду під альтернативу котельні ЗОШ № 1 та гімназії № 3», – зауважують у міськраді.

Також відновлено освітній процес в ДНЗ №9 «Теремок» після  термомодернізації та утеплення покрівлі. Наразі загальний показник вакцинації працівників закладів освіти Славутської громади становить 99%.

У Нетішині відсьогодні за парти повернуться учні НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» і Старокривинського НВК «Дошкільний навчальний заклад – школа І-ІІІ ступенів», також дозволили працювати двом позашкільним закладам – Будинку дитячої творчості та клубу «Юний технік». З середи на очне навчання планує повернутися ще школа – №1. Решта учнів, крім молодшої школи, продовжують вчитися віддалено.

Про це повідомляє Нетішин.City  з посиланням на інформацією начальниці управління освіти Нетішинської міської ради Ольги Бобіної.

За її словами, у громаді вакциновано 1 038 із 1 122 працівників освітян, з них однією дозою – 210, двома – 828. Відсторонили від роботи 41 особу, які не отримали жодної дози вакцини.

Нагадаємо, тиждень тому на Хмельниччині понад 200 невакцинованих освітян відсторонили від роботи.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм