На Хмельниччині нетверезий водій намагався відкупитись від патрульних
На Летичівщині мешканець сусідньої області, який керував автомобілем напідпитку, намагався підкупити поліцейських доларами і гривнями. Патрульні ж викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Деталі розповіли у поліції Хмельниччини.
Подія сталася 7 січня близько 11:20 на автодорозі неподалік села Бохни у Хмельницькому районі. Інспектори сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль «Renault», за кермом якого перебував 49-річний житель Тернопільської області.
Під час спілкування поліцейські помітили у чоловіка явні ознаки алкогольного сп’яніння, що підтвердила і перевірка за допомогою приладу «Драгер».
«Коли ж правоохоронці почали складати адміністративні матеріали, водій спробував уникнути відповідальності, запропонувавши неправомірну вигоду. Незважаючи на неодноразові попередження про те, що такі дії — це кримінальне правопорушення, чоловік поклав перед патрульними 500 доларів та 19 500 гривень», – розповіли правоохоронці.
Поліцейські ж, у свою чергу, для документування злочину одразу викликали на місце події слідчо-оперативну групу.
Патрульні склали на правопорушника адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (керування автомобілем в стані сп’яніння) КУпАП, а слідчі відкрили кримінальне провадження й згодом оголосили чоловікові підозру за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, раніше два з половиною роки ув’язнення отримав 38-річний шепетівчанин, який намагався відкупитися від патрульних за нетверезе водіння
ТЕМИ: СУСПІЛЬСТВО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]