На Хмельниччині публічно покарали мародера

Суспільство

У той час, коли справжні патріоти цілодобово обороняють нашу державу від російського окупанта, дехто дозволяє собі займатися мародерством. По всій країні небайдужі громадяни пильнують на таких дармоїдів і повчають в особливий спосіб – прив’язуюсь до «стовпа ганьби» скотчем або плівкою. А подекуди й роздягають ледь не до гола.

«Флешмоб від Нетішина. Так вчать мародера», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк і оприлюднив відео публічної «науки» негідника, якого спіймали місцеві мешканці. Чоловікові, як зауважують дописувачі, ще пощастило, що залишився живим. Його лишень випороли паском.

Кожен мародер, зазначають в Хмельницькій обласній прокуратурі, буде покараний. За шість днів війни в Україні їх затримали десятки.

Керівник прокуратури Олексій Олійник попередив про притягнення до кримінальної відповідальності тих, хто думає про протиправні дії проти громадян та підприємств у тяжкий для країни час.

«Звертаюсь до тих, хто зараз, можливо, подумує використати момент для мародерства: кожен буде затриманий та покараний! Якщо знаєте, що із будинку чи квартири поруч люди виїхали, але бачите, що там з’являються невідомі особи, повідомляйте до правоохоронних органів», — зазначив очільник прокуратури.

Окрім того, каже, до мародерів у військовий час може застосовуватись вогнепальна зброя при затриманні.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм