На Хмельниччині збирають українські книжки для польських дітей

Культура

Дружні зв’язки, особливо у важкий для України час, поєднують українців із польським народом. Це і військова, і гуманітарна, і благодійницька допомога. Об’єднують нас і культурні та освітянські інтереси. Наразі на прохання друзів із Польщі Хмельниччина збирає дитячу літературу.

Як повідомляють в Хмельницькій обласній раді, поляки цікавляться українською історією, традиціями.

Зовсім нещодавно обласний науково-методичний центр культури і мистецтва підготував на прохання польських колег матеріали для зошиту з українознавства «Мандруй Україною. Хмельницька область» для дітей української діаспори у Республіці Польща.

Зараз, також за ініціативи польських колег, обласний науково-методичний центр культури і мистецтва оголошує збір книжок українською мовою для польських дітей з метою їх знайомства з нашою культурою, звичаями та традиціями. Можна надавати і ті, що були у використанні. Підійдуть книги на будь-яку тематику, для різних вікових категорій”, – зазначають в облраді.

Усі охочі можуть долучитися до цієї акції і принести літературу в Хмельницькому за адресою: вулиця Володимирська, 103. Телефони для довідок: 76-45-20, (098) 37-75-708.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм