Начальник Хмельницької ОВА звільнив директорку Департаменту природних ресурсів та екології

Екологія

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій звільнив директорку Департаменту природних ресурсів та екології.

Про це свідчить його наказ від 2 серпня, опублікований на сайті ОВА. В документі зазначається:

Звільнити 3 серпня 2022 року Богданович Ганну Вікторівну з посади директора Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації за угодою сторін”.

Підставою такого рішення вказана заява Ганни Богданович від 29 липня. З експосадовицею мають провести розрахунки відповідно до вимог чинного законодавства.

Зауважимо, що киянка Ганна Богданович була призначена на цю посаду на початку липня 2021 року за результатами конкурсу. До цього вона працювала начальницею управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства енергетики України.

Також на сторінці у Facebook Департаменту сьогодні опублікували допис-подяку від колективу.

(…) у кожного колективу є керівник, який несе за нього відповідальність, приймає складні рішення, координує роботу всіх підпорядкованих йому співробітників. Ганна Богданович, всім нашим трудовим колективом поспішаємо сказати вам “спасибі”. Саме завдяки Вам відносини керівника і підлеглих постали для нас у зовсім новому світлі. Кожен працівник знає, що він важливий і його думку не тільки вислухають, але й візьмуть до уваги (…). Дякуємо за яскравий і гідний приклад лідерських якостей, мудрого керівництва та професійної майстерності”, – йдеться в дописі.


Дізнавайтеся новини першими на Телеграм