Освітній хаб відкрили на Хмельниччині

Освіта

Через вторгнення російського агресора освітній процес довелося призупинити по всій Україні. На Хмельниччині наразі є можливість відновити його із використанням технологій дистанційного навчання. Відтак тут вирішили створити Освітній хаб для вимушених переселенців.

Про це у Фейсбуці повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

За його словами, поки що такий хаб в країні єдиний. Мета – якісна та швидка організація навчального процесу та побуту внутрішньо переміщених осіб, здобуття ними актуальних професій задля забезпечення себе та своєї родини під час війни та після її завершення.

«Найкращі фахівці області навчатимуть найзатребуванішим зараз на ринку праці професіям, необхідним навичкам ХХІ століття, англійській та українській мовам. Будуть організовані системні психологічні та профорієнтаційні консультації, тестування щодо визначення власних здібностей за допомогою штучного інтелекту», – написав Сергій Гамалій.

Розташований Освітній хаб у приміщенні Хмельницького політехнічного коледжу. Сюди можуть звернутися учні загальноосвітніх та професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, студенти вишів, а також батьки здобувачів освіти.

Насамперед, тут чекають вимушених переселенців, але двері закладу, запевняє очільник ОВА, відкриті і для мешканців Хмельниччини.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм