Правоохоронці підозрюють «смотрящого» за Деражнянщиною у вимаганні коштів

Кримінал

Так званому «смотрящому» за колишнім Деражнянським районом, викритому в лютому 2021 року, додатково повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Про це інформував начальник відділу Хмельницької обласної прокуратури Михайло Войтюк.

За його словами, до 2016 року мешканець Деражнянщини відбував покарання за умисне вбивство у Дрогобицькій виправній колонії. Там він ігнорував усі встановлені правила поведінки, чим здобув повагу та авторитет серед інших осіб, схильних до злочинного способу життя, та у зв’язку із цим  перебував у статусі «смотрящого» за колонією.

«Заручившись підтримкою злочинного середовища Хмельницької області, після звільнення він отримав статус «смотрящого» за Деражнянським районом. До його «повноважень» належало призначення раніше судимих осіб відповідальними за певні напрямки злочинної діяльності та їх координація», – розповів Михайло Войтюк.

Одним із видів протиправної діяльності зловмисник визначив придбання та реалізацію фальшивої національної валюти. Також встановлено, що разом із ще двома спільниками він безпідставно вимагав у мешканця Деражні 35 тисяч гривень.

«Наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування, яке здійснюється слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в області», – додав прокурор.

Підозрюваний перебуває під вартою.

Нагадаємо, у лютому правоохоронці викрили міжрегіональну злочинну групу фальшивомонетників, серед організаторів якої був 38-річний житель Хмельниччини,  що мав статус так званого «смотрящого».

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм