Питання з чергами в центрах вакцинації на Хмельниччині має бути терміново вирішене, – Олексій Чернишов

Здоров‘я

Хмельницька область та місто Хмельницький не виконують заплановані показники з об’єму вакцинації від коронавірусу на тиждень та на добу. Аби виправити цю ситуацію та вирішити проблему із чергами на щеплення, необхідно змінити графік роботи центрів вакцинації.

Про це сьогодні, 13 листопада, заявив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, який перебуває із робочим візитом на Хмельниччині.

Він відвідав центр вакцинації, що в ТРК «Поділля-центр».

«Ми сьогодні на нараді з головою облдержадміністрації та міським головою домовились і я зі свого боку прошу: змінити і збільшити години роботи центрів вакцинації. Надайте людям можливість зробити щеплення до початку робочого дня чи після його завершення. Тобто, щоби центри відкривалися до 9-ої і закривалися після 18-ої години, а не працювали лише з 9 до 16», – сказав Олексій Чернишов.

Також зазначив, що особисто переконався у наявності в області  достатньої кількості чотирьох видів вакцини. А для більшого посилення вакцинальної кампанії, на думку очільника Мінрегіону, необхідно додати ще візуальної інформації на вулицях, у ЗМІ, соцмережах.

Зауважимо, що в Хмельницькій області діють 11 центрів вакцинації, 103 постійних пункти щеплення та 64 мобільні бригади.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм