Ще в одній громаді на Хмельниччині змінили формат навчання у школах

Освіта

Із початком навчального року в окремих громадах Хмельницької області почали змінювати освітній формат — з віддаленого на очний або змішаний. Чи то батьки передумали, чи покращились безпекові умови, зокрема в укриттях, але учні потроху повертаються за парти. Так, від учора, 12 вересня, для усіх закладів загальної середньої освіти Чемеровецької громади відновлено навчання в очному режимі.

Раніше тут визначились, що очно займатимуться лише першокласники, усі інші школярі мали вчитися дистанційно. Зараз же, за інформацією громади, у місцевих школах повернулися до навчання в класах. А в дитячих дошкільних закладах, окрім №2 “Червона калина”, який оснащений укриттям, наразі проводяться лише короткотермінові заняття з дошкільнятами.

При організації навчального процесу в офлайн, як основна умова, бралася до уваги розрахункова місткість споруд цивільного захисту, облаштованих у закладах або поруч”, – зауважили в селищній раді.

Додали, що з учнями проведено заняття з питань безпеки життєдіяльності та практичні тренування щодо дій у разі оповіщення про повітряну тривогу.

Нагадаємо, минулого тижня в освітній формат у Волочиській громаді внесли зміни — надали можливість змішаного (синхронного) навчання для більшої кількості учнів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм