Суд відсторонив від посади сільського голову на Кам’янеччині, якого підозрюють в одержанні хабаря

Кримінал

Хмельницький міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого і відсторонив від займаної посади Маківського сільського голови Кам’янець-Подільського району, підозрюваного у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Про це свідчить ухвала суду від 11 квітня, яка діятиме включно до 4 червня 2021 року.

Також судом у той же день обрано підозрюваному сільському голові нічний (з 22.00 по 07.00) домашній арешт. На нього покладено обов’язки: повідомляти правоохоронні органи про зміну свого місця проживання; не відлучатися з населеного пункту, де мешкає, без дозволу прокурора, слідчого чи суду; здати закордонний паспорт.

Нагадаємо, за попередньою версією слідства, керівник Маківської сільської ОТГ вимагав від приватного підприємця 2600 доларів США за вплив на посадовців виконкому щодо сприяння у наданні дозволу  на розміщення  14-ти  об’єктів зовнішньої реклами на території ОТГ. Під час одержання частини хабаря в сумі 1300 доларів США 9 квітня на одній із АЗС очільника громади затримали правоохоронці.

За даними ЦВК, сільським головою Маківської громади є 44-річний висуванець від політичної партії «Слуга народу» Владислав Галачинський.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм