Судитимуть хмельничанина за зґвалтування дитини у торговельному центрі
У Хмельницькому судитимуть 28-річного чоловіка за зґвалтування неповнолітньої. Окружною прокуратурою міста Хмельницького до суду вже скеровано обвинувальний акт за ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, подія сталась у червні в одному із торговельних центрів. 16-річна дівчинка зайшла до вбиральні, коли молодик силоміць відчинив двері кабінки та, не зважаючи на прохання дитини припинити протиправні дії, примусив її до статевого акту. Потерпіла розповіла про це батькові, а той звернувся в поліцію. Негідника знайшли і затримали правоохоронці.
Наразі зловмисник, як інформують в прокуратурі, перебуває під вартою. Слідчі Хмельницького РУП завершили розслідування у кримінальному провадженні. Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]