Троє старшокласників із Хмельниччини отримали нагороди Олімпіади геніїв у США

Освіта

В суботу, 18 червня, у Нью-Йорку (Сполучені Штати Америки) відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу проєктів екологічного спрямування “GENIUS Olympiad” (Олімпіада Геніїв) 2022. Серед переможців є і юні представники з Хмельниччини.

Згідно з правилами проведення Олімпіади геніїв, до участі запрошуються винятково здобувачі освіти 8–11 класів, яким виповнилося 13 років. Цього разу, як повідомляють в Хмельницькій ОВА, збірна України була представлена на конкурсі 77-ма учасниками. За результатами проведення національного відбору, в умовах війни, підготовки та фіналізації проєктів дистанційно, з багатьма складнощами – українська збірна виборола одразу 51 нагороду: 5 золотих медалей, 8 срібних, 14 бронзових, 23 почесні відзнаки.

Серед переможців є учасники з Хмельниччини. Зокрема, срібну нагороду отримали:

  • Михайло Подолян, здобувач освіти 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів у категорії креативного письма, номінація “Есе” (тема проєкту “Запахи дощу”),
  • Марія Сторожук, здобувачка освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у категорії креативного письма, номінація “Коротка розповідь” (тема проєкту “Мемуари Вуйка”).

Почесну відзнаку “GENIUS Olympiad” отримала:

  • Віталіна Войтюк, здобувачка освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у категорії науки, номінація “Екологія та біорізноманіття” (тема проєкту “Особливості біології американського білого метелика в умовах Малого Полісся Хмельницької області та розробка заходів боротьби з ним”)

GENIUS Olympiad” – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для старшокласників, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року. Метою є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу. А девіз конкурсу – заклик “Збудуємо краще майбутнє разом!”.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм