Троє жінок на Хмельниччині організували схему “бронювання” чоловіків для виїзду за кордон

Кримінал

Хмельничанка і двоє мешканок столиці пропонували “клієнтам” вирішити питання із бронюванням на одному з підприємств із подальшим виїздом за кордон. За такі послуги просили 14 000 євро. “Спалились” спільниці після того, як не вдалось завершити оформлення бронювання через систему “Резерв+”.

Про це інформують у поліції та прокуратурі Хмельниччини.

За даними слідства, фігурантками є 52-річна хмельничанка та дві киянки 62 та 49 років. Одна – шукала охочих скористатися схемою, домовлялася про умови та отримувала гроші. Інша – консультувала чоловіків, збирала необхідні документи та передавала їх спільниці. Третя – організовувала фіктивне працевлаштування та підготовку документів для бронювання і виїзду за кордон.

Вони запропонували одному з чоловіків за 14 000 євро вирішити питання з бронювання на одному з підприємств, яке належить до об’єктів критичної інфраструктури. Надалі це дало б йому можливість безперешкодно виїхати за кордон.

Однак чоловік звернувся до правоохоронців.

«Далі він у декілька етапів передав 5 200 доларів та згодом перерахував ще 25 000 гривень. У липні 2026 року чоловіку повідомили, що його офіційно працевлаштували водієм на підприємство та видали наказ про закордонне відрядження”, – йдеться в інформації.

Проте завершити оформлення бронювання через систему “Резерв+” не вдалося — з технічних причин. Після цього спільниць викрили.

Усім трьом фігуранткам оголошено підозри за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. На період розслідування суд взяв їх під варту.

Читайте також:

За втечу з країни – $20 000: на Хмельниччині затримали організатора схеми переправлення чоловіків через кордон

ТЕМИ: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook