У Хмельницькому переплатили 400 тис грн за газ для навчальних закладів

Освіта

Окружна прокуратура міста Хмельницького оскаржує правомірність підвищення ціни природного газу, закупленого для навчальних закладів Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради.

Відповідний позов з вимогами про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю природного газу прокуратура заявила в господарський суд.

За словами керівника окружної прокуратури Івана Комара, у січні згіднотз результатами відкритих торгів тендерним комітетом було  обрано найвигіднішу пропозицію учасників. Із переможцем укладено договір про закупівлю газу на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

Але попри досягнуті домовленості щодо ціни, упродовж чотирьох місяців шляхом укладення додаткових угод сторони протиправно збільшили її майже удвічі.

 «Замість обумовлених 206 тисяч кубометрів обсяги постачання зменшено до 107 тисяч, а різниця у переплаті коштів за отримані послуги з поставки газу уже сягає 400 тисяч гривень», – сказав Іван Комар.

Додав, що таким чином вартість газу стала вищою за ту, яку пропонували інші учасники торгів.

Нагадаємо, прокуратура оскаржила правомірність переплати за газ Городоцькою міською радою на суму майже 430 тисяч гривень. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм