У Хмельницькому відтермінували зарахування «першачків» до школи

Освіта

Початок зарахування дітей до 1 класу в Хмельницькій міській громаді перенесли на місяць. Таке рішення, як пояснюють в департаменті освіти та науки міської ради, пов’язане із воєнним станом та з метою збереження життя і здоров’я мешканців.

Зокрема, дату початку зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти на 2022/2023 навчальний рік змінено з 1 квітня на 1 травня.

«Ми закрили доступ до системи «Електронна черга», щоби вберегти всі персональні дані, які там містяться. Тому вирішили відтермінувати процес зарахування дітей до травня. Якщо обставини перешкоджатимуть, ми знову його відтермінуємо. Але нам буде достатньо часу, аби переглянути всі заявки і сконтактувати з батьками», – каже в.о. директора профільного департаменту Ольга Кшановська.

Додає, що зараховуватимуть «першачків», як і раніше, відповідно до території обслуговування. В цей час батьки можуть підготувати документи, зокрема, копію свідоцтва про народження дитини, документи, які засвідчують, що вони є батьками чи опікунами дитини, про підтвердження місця проживання. Також для зарахування потрібна медична довідка, але подати її можна на завершення вступної кампанії.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм