У Хмельницькому затримали зловмисника, який пограбував 20-річну жінку
Грабіжника затримали по гарячим слідам. Нападником виявився 37-річний хмельничанин, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину.
Як повідомили у поліції Хмельниччини, подія сталася 11 серпня близько 23:30 в одному з дворів по вулиці Зарічанська в Хмельницькому.
До 20-річної жінки, яка сиділа на лавці біля підʼїзду, підійшов невідомий чоловік, вихопив у неї з рук мобільний телефон та втік.
Потерпіла почала кликати на допомогу. Поліцію викликала її сусідка.
Патрульні, які прибули на повідомлення, виявили грабіжника біля сусіднього будинку й передали його слідчо-оперативній групі.
“Викрадений телефон правоохоронці вилучили. 37-річного чоловіка, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення грабежу, затримали”, – відзвітували правоохоронці.
А під час поверхневої перевірки у нападника поліцейські виявили ще й предмет, схожий на ніж.
Слідчі Хмельницького районного управління поліції оголосили порушнику підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений під час дії воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.
Як інформував ХМ-ІНСАЙД, днями розбійника, який напав на чоловіка і пограбував, спіймали в Хмельницькому.
ТЕМИ: КРИМІНАЛ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]