У Нетішині після останнього дзвоника дві випускниці прийшли в міграційну службу

Суспільство

Сьогодні в закладах загальної освіти на Хмельниччині для випускників пролунав останній дзвоник. Це свято – завжди хвилюючий та незабутній момент у житті кожного випускника, сповнений щирих емоцій, теплих спогадів та мрій про майбутнє. А для двох випускниць Нетішинської гімназії він став особливим.

У цей день після урочистостей в ліцеї Анна Гец та Вікторія Олійник завітали до територіального підрозділу міграційної служби за своїми ІD картками.

Отримання паспорта громадянина України у цей період стає символом нового життєвого етапу, дорослішання та відкриття нових можливостей”, – зазначили у міграційній службі Хмельниччини.

Працівники сектору вручили паспортні документи випускницям і побажали щасливої життєвої дороги.

Нагадаємо, 53-річна жителька Хмельничични отримала перший у своєму житті паспорт

ТЕМИ: СУСПІЛЬСТВО

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook