У Шепетівці засудили чоловіка, який обікрав холодильник сільського магазину

Кримінал

Шепетівський міськрайонний суд призначив місцевому мешканцеві 3 роки і 1 місяць позбавлення волі, визнавши його винним у крадіжці з сільського магазину (частина 3 статті 185 КК України).

За вироком, близько третьої ночі 23 вересня минулого року в селі Поляни 37-річний місцевий житель, взявши з собою знаряддя злому і господарський мішок, прийшов до сільського магазину. За допомогою металевої скоби зірвав з холодильної камери два навісних замки і ригель електронного замка, та проник всередину.

Звідти вкрав понад 20 пляшок слабоалкогольних напоїв і пива на 461 гривню. Пляшки поклав у мішок і заніс додому.

У судовому засіданні обвинувачений підтвердив обставини вчинення злочину. Додав, що до приходу поліції – того ж дня, пообіді – частину викрадених напоїв він випив, решту віддав поліцейським. Сказав, що відшкодовує завдану власниці шкоду.

«При призначенні покарання суд врахував щире каяття обвинуваченого, активне сприяння розкриттю злочину, водночас і те, що він раніше неодноразово судимий за тяжкі злочини проти власності, знову вчинив умисний тяжкий злочин у період умовно-дострокового звільнення від відбування покарання», – йдеться в повідомленні  Хмельницького апеляційного суду.

Тож крадієві призначено реальне позбавлення волі. Проте вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений в апеляції.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм