У Старокостянтинові поліцейські затримали зловмисника, який до смерті побив 60-річного чоловіка через ревнощі
На період розслідування суд взяв підозрюваного під варту. За скоєне зловмиснику може загрожувати до 10 років позбавлення волі. До речі, він і раніше мав проблеми з законом і неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.
«Подія сталася 4 листопада близько 18:00 в одній із квартир по вулиці Попова. Повернувшись з риболовлі, 32-річний чоловік застав дома свою співмешканку з 62-річним місцевим жителем, які разом розпивали спиртні напої. На ґрунті ревнощів підозрюваний завдав численні удари по тілу та голові потерпілому, внаслідок чого чоловік помер. Зрозумівши, що накоїв, правопорушник викликав поліцію», – повідомили деталі злочину в Хмельницькому райуправлінні поліції.
Працівники місцевого відділу поліції негайно прибули на місце події. Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі оголосили 32-річному чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]