В одній із хмельницьких шкіл з’явився кабінет біології за пів мільйона гривень

Освіта

Сучасний профільний кабінет біології з’явився в НВО №5 імені Сергія Єфремова у Хмельницькому. Серед нового приладдя, яке школярі можуть використовувати на уроках, моделі органів та скелету людини, мікроскопи, лабораторні набори, датчики вологості й тиску.

Цифровий мікроскоп для вчителя з інтерактивним виведенням даних на екран або гаджети учнів, 15 мікроскопів та лабораторних наборів для школярів, об’ємні моделі людських органів, скелети тварин і людини, частини рослин та муляж грибів, модульне обладнання – ні всі ці обнови з бюджету громади виділили понад пів мільйона гривень, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

«Це – повноцінний клас біології, про який кожний практикуючий учитель міг би тільки мріяти. А учні тепер зможуть зробити всі заміри і дослідження власними руками, і лабораторні роботи будуть не теоретичні, а дійсно практичні», – переконаний директор навчального закладу Андрій Яківчук.

Сучасне приладдя для вивчення біології з’явилося також в НВК №2 та спеціалізованій школі №29. Закупили обладання і в кабінети фізики гімназії №1, технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура та школи №24.

За словами виконувачки обов’язків директора департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Ольги Кшановської, загалом торік оновили 30 шкільних профільних кабінетів, у 17-ти з них новітнє оснащення з’явилося наприкінці минулого року. На це з бюджету виділили майже 10 мільйонів гривень, планують додати ще близько мільйона для тих навчальних закладів громади, які цього потребуватимуть.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook