Вчителям на Хмельниччині доплачуватимуть до зарплати – Пунда
Із початку 2025 року для всіх педагогів загальноосвітніх закладів упроваджено додаткову щомісячну “вчительську доплату” до заробітної плати за особливі умови праці. Кошти передбачені у державному бюджеті. До того ж, у громадах можуть встановлювати й окрему надбавку для освітян.
Про це під час брифінгу розповів директор департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА Олександр Пунда.
За його словами, доплата буде для педагогів усіх загальноосвітніх навчальних закладів. Її розмір із 1 січня становитиме 1000 гривень (1300 гривень до оподаткування). А з 1 вересня цього року “вчительська доплата” зросте до 2000 гривень (2600 гривень до оподаткування).
Усі необхідні кошти, як зауважив посадовець, вже закладено в проєкт бюджету на 2025 рік, тож виплата буде гарантованою для всіх учителів, незалежно від стажу та посадового рангу.
“Крім того, додатково кожна територіальна громада може встановлювати надбавку за престижність праці викладача. Максимальний розмір надбавки становить 30%”, – сказав Пунда.
В середньому, додав він, громади на Хмельниччині встановлюють таку надбавку від 17 до 22%, а деякі — повністю 30%.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, 122 навчальних заклади у Хмельницькій області перейшли на дистанційну роботу через складну епідситуацію.
ТЕМА: ОСВІТА
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]