Військові муляжі, тир та манекени: хмельницьких старшокласників навчають захищати Україну

Освіта

Навчальний предмет “Захист України” став цьогоріч для старшокласників Хмельницького одним із ключових в шкільній програмі. Кожен старшокласник має знати ази військової, інженерної, мінно-вибухової і медичної справи — переконані в міській раді. Тож придбали для цього відповідне сучасне обладнання шкіл і профтехучилищ громади на суму понад 3 мільйони гривень.

Закупили навчальне, тренувальне, обладнання, муляжі, манекени, навчальну зброю. Обладнання придбане для кожної школи громади. Це муляжі, максимально наближені до справжніх, що допоможуть у вивчені військової, інженерної, мінно-вибухової справи, тактичної медицини”, – повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, придбали також мультимедійний тир, на якому учні 10-11 класів відпрацьовуватимуть вправи зі стрільби з пістолета та автомата. Тир розташований у Палаці творчості, школи працюватимуть з ним за графіком. Тут діятиме учнівський гурток.

Крім того, мер нагадав що тривають навчально-польові збори.

Попри погоду, старшокласники вчаться стріляти з основних видів зброї в умовах полігону. Вже понад 1 150 учнів пройшли такі збори. На черзі ще 400″, – додав Симчишин. 

(Фото з Телеграм-каналу Олександра Симчишина)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм