«Зачиняєте? – Платіть!»: хмельницькі підприємці протестували проти карантину вихідного дня

Суспільство

«Зачиняєте? – Платіть!», «Вимагаємо компенсації!», «Немає роботи – немає податків!» – з такими гаслами сьогодні, 11 листопада, на Майдані незалежності в Хмельницькому відбулася мирна акція протесту підприємців-рестораторів щодо введення карантину вихідного дня. Аналогічні заходи одночасно відбуваються по всій Україні.


Підставою для акції стала заява МОЗ про введення карантину вихідного дня, який діятиме від 00:00 суботи до 00:00 понеділка і передбачає в цей період закриття кафе, ресторанів, розважальних закладів.

Представники закладів громадського харчування нарікають на те, що наслідками їх закриття будуть величезні фінансові втрати, не виплати працівникам зарплат, а придбані продукти доведеться викинути.


Саме сьогодні уряд ухвалюватиме рішення щодо запровадження карантину вихідного дня. Тож мітингувальники звернулися до Хмельницької міської ради з вимогами скасувати обмеження в роботі ресторанів і кафе, а у випадку їх введення – виплатити грошову компенсацію втрати прибутку.

До протестувальників вийшов заступник міського голови Володимир Гончарук. Він пояснив, що місцева влада про такі карантинні обмеження не приймала рішення. Наразі чекають його від уряду.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм