Захисників з Хмельниччини відзначено високими державними нагородами (посмертно)
Орденами “За мужність” відзначено 12 військовослужбовців. Орденом “Богдана Хмельницького” — ще 2 бійців. Також старшого сержанта удостоєно медаллю “Захиснику Вітчизни”. Усі відзнаки — посмертні, тож вручали їх рідним полеглих захисників.
Аби вшанувати пам’ять полеглих героїв, начальник ОВА Cергій Тюрін зустрівся із рідними воїнів та вручив їм почесні нагороди, присвоєні посмертно.
“Висловлюю найщирішу пошану та співчуття від усієї Хмельниччини, від кожного її жителя та від усієї України. Прийміть слова вдячності за те, що ви завжди були поряд, підтримували наших воїнів, які були вірні присязі до кінця. Та, на жаль, вони віддали за неї найцінніше – своє життя,” – промовив Сергій Тюрін.
Згідно з указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено:
- солдата Олександра СІРОГО;
- старшого солдата Леоніда ФУФАЛЬКА;
- штаб-сержанта Олександра ШУМЛЯКОВСЬКОГО;
- солдата Віталія ХОЛОДЮКА;
- молодшого сержанта Юрія БРОВАРНОГО;
- солдата Івана ГАСЮКА;
- матроса Віктора СІКОРСЬКОГО;
- капітана Віктора СЕМОНЕШКА;
- старшого солдата Олександра ГУЛІВАТОГО;
- солдата Богдана ШАХОВА;
- солдата Олександра ЗАГОРОДНЬОГО;
- солдата Михайла IBАШКОВСЬКОГО.
Медаллю “Захиснику Вітчизни” нагороджено:
- старшого сержанта Руслана СКОРИНСЬКОГО.
Орденом “Богдана Хмельницького” III ступеня нагороджено:
- молодшого лейтенанта Богдана КОПИЛОВСЬКОГО;
- старшого лейтенанта Віталія ЗАРІЧНОГО.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, днями посмертними орденами “За мужність” було відзначено трьох захисників з Хмельницького району
Вічна шана полеглим захисникам!
(Фото: Хмельницька ОВА)
ТЕМИ: ВІЙСЬКО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook










Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]