Завідувача хірургічним відділенням на Хмельниччині підозрюють у неналежному лікуванні 11-річного пацієнта

Здоров‘я

Повідомлено про підозру завідувачу хірургічним відділенням однієї із лікарень Хмельницького району. Йому інкримінують неналежне виконання своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого та несумлінного ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.

За інформацією Летичівської окружної прокуратури, йдеться про справу 2020 року. Тоді до приймального відділення лікарні було доставлено 11-річного хлопчика зі скаргами на підвищену температуру, загальну слабкість та біль у черевній ділянці справа.

У приймальному відділенні лікар після первинного огляду встановив дитині діагноз — гострий апендицит під знаком питання. Для подальшого лікування направив у хірургічне відділення.

За версією слідства, завідувач хірургічним відділенням підтвердив діагноз після лабораторної діагностики. І прийняв рішення про оперативне втручання, при цьому не провівши додаткову діагностику, а саме: ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та гастроскопію, а також не призначивши обов’язкову консультацію спеціалістів – педіатр та ЛОР. Як виявилось, діагноз був хибним. 

Після проведення операції виявилось, що діагноз неправильний і оперативне втручання не було потрібне, оскільки у дитини був апендикулярний інфільтрат, що лікується шляхом проколів діаметром до 1 см та введенням хірургічних інструментів”, – зазначили у прокуратурі.

Наразі триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 140 КК України, яке здійснюють слідчі Хмельницького райуправління поліції.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, на Шепетівщині помер 62-річний пацієнт – правоохоронці підозрюють чергового лікаря. Також повідомлено про підозрю акушеру-гінекологу на Волочищині, з вини якої, за версією слідства, померло немовля

ТЕМА: КРИМІНАЛЗДОРОВ`Я

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook