Двоє підлітків потрапили у ДТП на Шепетівщині

ДТП

На Шепетівщині двоє підлітків потрапили у дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок зіткнення з автомобілем неповнолітні мотоцикліст та його пасажир отримали травми, їх ушпиталили.

За інформацією Шепетівського райуправління поліції, аварія сталась у місті Славута 8 березня близько 17:30. Зіткнулись мотоцикл KOVI МАХ300 під керуванням 17-річного славутчанина та автомобілем BMW, за кермом якого перебував 18-річний киянин.

У результаті автопригоди мотоцикліст та його пасажир, 16-річний місцевий житель, травмувалися. Обох неповнолітніх госпіталізували до травматологічного відділення Славутської міської лікарні”, – йдеться в інформації.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху із потерпілими правоохоронці розпочали розслідування і наразі встановлюють усі обставини події.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, у Славуті 16-річна дівчина впала з даху недіючої будівлі.

ТЕМИ: ДТП

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook