Флагшток з найбільшим на Хмельниччині прапором пройшов тестування (ВІДЕО)

Суспільство

У Хмельницькому завершено роботи зі встановлення флагштока під найбільший в області Державний Прапор України. Наразі навіть відбулася репетиція його підняття. 

Емоціями з цього приводу поділився на своїй сторінці у Facebook голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

«Я хочу сказати, що це просто неймовірні відчуття, коли спостерігаєш, як піднімається у височінь наш синьо-жовтий стяг – на очі набігають сльози, серце прискорює свій стук, а в душі народжується почуття гордості за нашу державу та надія на мир і процвітання», – написав очільник ОДА.

Також він подякував всім, хто протягом декількох місяців працював над втіленням цього проєкту. Зазначив, що щасливий мати честь стати частиною цієї історії.

Відео тестування підняття стягу посадовець розмістив у пабліку.

 

Нагадаємо, до 30-річчя незалежності у дендрологічному парку в Хмельницькому встановлять найвищий в області 50-метровий флагшток з прапором України. Вартість робіт з його облаштування відповідно до тендерної угоди – понад 4,5 мільйона гривень. Підрядник зобов’язався завершити усі роботи до 15 серпня.

Урочисто синьо-жовте полотнище піднімуть з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, яке розпочнеться о 8.30 в понеділок,  23 серпня.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм