Генпрокуратура перевірить отримання інвалідності підлеглими через поширену у ЗМІ інформацію про прокурорів Хмельниччини
Журналіст Юрій Бутусов поширив на власній сторінці у Фейсбуці інформацію про те, що начебто 49 (спочатку йшлося про 50, але потім автор виправив — РЕД.) прокурорів із Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олексієм Олійником “оформили інвалідність, “дахуючи” корупційну схему Слуги народу Крупи у МСЕК та ПФ“. На це відреагували в Офісі Генерального прокурора — тепер, запевняють, перевірять усіх підлеглих.
В Офісі Генпрокурора оприлюднили заяву, що у зв’язку із поширенням інформації про отримання груп інвалідності пів сотнею прокурорами Хмельницької обласної прокуратури Генеральний прокурор підписав наказ про проведення службового розслідування.
“Воно охоплюватиме перевірку не лише інформації, яка стосується вищезгаданої обласної прокуратури, а й інших органів прокуратури. Комісія з проведення службового розслідування вже розпочала збір інформації та документів для з’ясування цих обставин”, – йдеться у заяві.
Приводом стала резонансна публікація головного редактора видання Цензор.нет Юрія Бутусова.
У своєму дописі медійник зазначає, що під час вивчення декларацій правоохоронців Хмельниччини помітили цікаву закономірність: “майже всі прокурори Хмельницької області виявились… інвалідами 2-ї групи – згідно з рішенням головного лікаря МСЕК Т.Крупи. І багато років отримували та продовжують отримувати від держави пенсії за інвалідність – згідно з рішеннями начальника Пенсійного фонду О.Крупи”.
Бутусов, посилаючись на “власні джерела”, оприлюднив список прокурорів з інвалідністю з органів прокуратури Хмельницької області. У ньому — 49 прізвищ, включно із очільником цього правоохоронного органу — Олексієм Олійником.
“Очевидно, усі рішення МСЕК Хмельницької області відносно видачі свідоцтв про інвалідність усім працівникам правоохоронних органів Хмельницької області, а також членам їх родин, мають бути переглянуті”, – резюмував головред Цензор.нет.
Нагадаємо, в ексклюзивному інтерв’ю для ХМ-ІНСАЙД, яке було записано й оприлюднено незадовго до повномасштабного вторгнення, керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник прокоментував чимало питань, в тому числі й щодо корупційних оборудок.
ТЕМИ: ОФІЦІЙНО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]