Хмельниччина б’є власні рекорди з госпіталізації хворих коронавірусом та розгортає додаткові ліжка

Здоров‘я

Стрімке поширення на Хмельниччині коронавірусного захворювання та рівня госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19 фіксує Центр громадського здоров’я та облдержадміністрація.

Зокрема, за останню добу станом на 12 годину 1 квітня в області виявлено 1142 нових випадки захворювання, майже третина з яких – серед хмельничан.

Також за добу підтверджено одужання ще в 761 мешканця краю. Проте суттєво спросила кількість летальних випадків внаслідок COVID-19 в області – 1173. Упродовж доби померло 17 осіб (за поперредню добу було 28).

На лікуванні перебуває 12 356 осіб: 10 390 лікується амбулаторно  та 1 966 – стаціонарно, ще 350 пацієнтів мають підозру на хворобу.

За даними ОДА, завантаженість ковідних ліжкомісць у медзакладах складає 69,96%, але без урахування осіб із підозрою. МОЗ повідомляє, що ліжка із киснем на Хмельниччині заповнені на 64,4% (учора – на 66,2%).

Розгорнуто додаткові ліжкомісця на території Хмельницької міської лікарні, докладніше про це мають повідомити згодом у міськраді.

Натомість, системний аналітик ковідної статистики Євген Істребін сьогодні у Facebook забив на сполох, повідомивши, що за такими показниками Хмельницька область повинна була ввійти до «червоної» зони епіднебезпеки, однак «завдяки спритності рук чиновників обласної охорони здоров’я щодо заповнення ліжок із киснем показник не досяг належного рівня в 65% і становить усього 64,4%».


Нагадаємо, другий день поспіль Хмельниччина наближається до «червоної» зони епіднебезпеки через зростання захворюваності на COVID-19 та нехтування карантинними заходами.
Про це заявили  міністр охорони здоров’я Максим Степанов та заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Ткачук.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм