Хмельницький університет управління і права ім. Л.Юзькова відзначив 30-річчя

Освіта

Сьогодні академічна родина Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відзначає 30-річчя з дня свого заснування.

Привітати професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів завітав міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, який перебуває з робочим візитом на Хмельниччині, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк та інші поважні гості.

Висловлюючи слова вітання, Сергій Шкарлет зазначив, що в умовах сьогодення міністерство чітко розуміє важливість освітянської праці, адже вистояти у такий буремний період є надзвичайно велика сила.

«31 рік незалежності України і 30 років університету – це є прикладом стійкості, яка притаманна українцям. Кожен з нас сміливо та стійко тримає свій фронт. Дуже приємно, що це відбувається і на Хмельниччині – в центрі України. Тож бажаю Хмельниччині та закладу процвітання, успіхів, а найголовніше мирного неба над головою», – сказав міністр освіти і науки України.

Після вітальної промови високопосадовець здійснив приємну місію та вручив кращим викладачам університету відзнаки Міністерства освіти і науки України.

Сергій Гамалій побажав колективу ХУУП нових наукових звершень і відкриттів, збереження і продовження славних традицій вишу, обдарованих і сумлінних студентів, випускників, які працюватимуть, не покладаючи рук, заради розвитку нашої України, і щодня примножуватимуть її благо.

   

Подарунки «іменинникам» вручила й голова облради Віолета Лабазюк, яка, до слова, наразі є студенткою університету.

Також до вітань в режимі онлайн приєднався Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, який навчався та працював  у цьому виші проректором, інші видатні особи, які також здобували освіту в  Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.

 (Фото зі сайту Хмельницької ОВА та МОН)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм