На Хмельниччині правоохоронці виявили «клон» автомобіля

Кримінал

У Хмельницькому районі поліцейські розшукали автомобіль із ознаками підробки номерів кузова. «Клон» створений на авто із сусідньої області. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Як повідомили у поліції Хмельниччини, до них надійшло звернення від жителя Житомирської області, який повідомив, що в Хмельницькому може перебувати автомобіль із ідентичним VIN-кодом його транспортного засобу.

Після перевірки цієї інформації поліцейські отримали орієнтування на автомобіль і днями виявили його на автодорозі неподалік села Стуфчинці. За кермом перебувала 22-річна місцева жителька. Для документування події на місце викликали слідчо-оперативну групу.

«Під час огляду автомобіля виявлено ознаки підробки номера кузова та сліди механічного втручання. За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України», — сповістили правоохоронці.

Зауважимо, санкція статті передбачає штраф, виправні роботи, пробаційний нагляд або обмеження волі до трьох років.

Як інформував ХМ-ІНСАЙД, раніше мешканець Хмельниччини купив у лізинг «BMW», який розшукує Інтерпол

ТЕМИ: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook