На Хмельниччині створять “модельне” укриття для школи

Освіта

Хмельницька область потрапила до четвірки регіонів, де за програмою “Безпечна школа” в окремих закладах освіти повністю обладнають укриття. Крім того, тут в одній зі шкіл облаштують “модельне” сховище. 

За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, Фонд “Східна Європа”, ДСНС та Міністерство освіти і науки запустили спільну програму “Безпечна школа”, в рамках якої облаштують 20 укриттів.

Буде обрано 20 шкіл у відносно безпечних областях України: Вінницькій, Хмельницькій, Одеській та у Києві. 16 з них отримають базовий пакет обладнання для укриттів: електрообігрівачі, аварійні світильники, аптечки, кулери та фільтри для води, роутери, меблі для сидіння, матеріали для занять та ігор з дітьми тощо”, – йдеться в інформації ДСНС.

Зазначається, що укриття ще чотирьох шкіл (по одній в кожній області), крім забезпечення необхідним обладнанням, ще й відремонтують. Вони стануть “модельними”.

Нам дуже важливо показати еталон того, яким повинно бути сховище, як його правильно експлуатувати, яким чином це можна адаптувати в освітній процес. Тому що, на жаль, ми маємо бути готовими до тривалих загроз”, – сказав заступник голови ДСНС Роман Примуш.

Ініціатива триватиме від 1 серпня 2022 року по 31 січня 2023 року.

Читайте також: “Через відсутність укриттів у майже 200 школах на Хмельниччині навчатимуть дистанційно“.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм