На Хмельниччині за дві доби зареєстровано 62 летальних випадки від коронавірусу
У Хмельницькій області два дні поспіль констатують різке збільшення кількості летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19.
За даними облдержадміністрації, упродовж двох діб зареєстровано 62 летальних випадки через ускладнення, пов’язані із коронавірусним захворюванням. З початку пандемії померло 1280 осіб.
Крім того, минулої доби виявлено 912 нових інфікованих особи. А всього за період пандемії зареєстровано 70 180 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Одужало 54 089 осіб, в тому числі минулої доби одужання підтверджено ще в 841 мешканця краю.
Станом на сьогодні, 7 квітня, на лікуванні перебуває 14 811 осіб: 12 577 лікується амбулаторно та 2 234 – стаціонарно.
«Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області становить 69%. Крім хворих із підтвердженим діагнозом, в лікарнях перебувають 362 пацієнтів із підозрою», – зазначили в ОДА.
Розгорнуті додаткові ліжка у Новоушицькій (60) та Дунаєвецькій (25) лікарнях. Загальна завантаженість ковідних місць в медзакладах області сягає 83%.
Нагадаємо, резервний мобільний госпіталь у Славуті готовий приймати пацієнтів з коронавірусом.
Дізнавайтеся новини першими на Телеграм
Влада на місцях, або що може робити кожен громадянин Не слід покладатися лише на президента, […]
Нарешті в Україні завершилися місцеві вибори, на яких громадяни обрали нових управлінців для своїх громад. […]
Усі представники сфери обслуговування Хмельницької області з 16 січня 2021 року повинні перейти на державну […]