У ДТП на Городоччині загинув мотоцикліст
За версією слідства, уночі 31-річний мотоцикліст не впорався з керуванням. Транспорт перекинувся і смертельно травмував водія двоколісного. Також у лікарню потрапив пасажир мотоцикла.
Деталі автопригоди зі смертельними наслідками повідомили у поліції Хмельниччини.
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 2 серпня, близько першої години ночі у селищі Сатанів по вулиці Курортній.
31-річний житель села Іванківці, керуючи мотоциклом Viper, зʼїхав на узбіччя та перекинувся.
В результаті автопригоди мотоцикліст від отриманих травм загинув на місці події. Його 30-річного пасажира з тілесними ушкодженнями госпіталізували до Городоцької багатопрофільної лікарні.
“Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події”, – проінформували правоохоронці.
Про інші автопригоди за участі мотоциклів, які сталися останнім часом, ХМ-ІНСАЙД писав у матеріалах:
У Хмельницькому 21-річний мотоцикліст потрапив у лікарню після зіткнення з легковиком
В аварії у Хмельницькому травмувався 29-річний мотоцикліст
Невдалі вихідні для мотоциклістів: на Хмельниччині постраждало двоє підлітків та дорослий
Смертельна ДТП у Красилові: загинув мотоцикліст, пасажирка травмувалась
Внаслідок зіткнення з легковиком у Хмельницькому постраждав 20-річний мотоцикліст
ТЕМИ: ДТП
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]