У Хмельницькому знайшли мертвим студента, який зник у понеділок

Суспільство

Віталія Долинного, 19-річного красилівчанина, який навчався на 4 курсі Хмельницького політехнічного коледжу, знайшли вчора, 16 вересня, у водоймі в мікрорайоні Дубове. Тіло загиблого відправлене на судово-медичну експертизу, яка має встановити причину смерті. За попередньою інформацією, тілесних ушкоджень на тілі юнака не виявили.

Нагадаємо, пошуки студента хмельницького вишу тривали протягом чотирьох днів. В поширеній у соцмережах рідними інформації йшлося про те, що в ніч з неділі на понеділок, 13 вересня, юнак залишив територію гуртожитку та зник у невідомому напрямку на автомобілі. Ймовірно, попередньо у хлопця були певні проблеми, оскільки в інформації про пошуки студента батьки окремо зазначали, що “усі проблеми з Михайлом стосовно роботи вирішені”. 

До пошуків зниклого юнака днями долучилися правоохоронці. Вони й отримали повідомлення про те, що учора, 16 вересня, в озері у мікрорайоні Дубове близько 21 години випадковий перехожий виявив тіло людини.

За словами старшої інспекторки з комунікації Хмельницького районного управління поліції Людмили Берестовської, знайдене у водоймі тіло належало Віталію Долинному. Скільки загиблий юнак пробув у воді наразі не повідомляється. Обставини смерті хлопця встановлюватимуть правоохоронці, причину смерті – судово-медична експертиза.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм