У поліції повідомили деталі аварії в Хмельницькому районі: постраждала водійка з Нетішина
Слідчі Хмельницького райвідділу поліції встановлюють обставини аварії за участі легковика та мікроавтобуса, у якій травмувалась 59-річна водійка.
Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 2 листопада близько 15 години на трасі поблизу села Заруддя. Тоді рятувальники інформували, що в аварії травмувався водій легковика, його госпіталізували в обласну лікарню.
Сьогодні, 4 листопада, у поліції Хмельниччини повідомили деталі цієї автопригоди. Відбулося зіткнення між автомобілем Toyota, за кермом якого перебувала 59-річна жителька міста Нетішин, та мікробусом Mercedes-Benz Sprinter під керуванням 45-річного хмельничанина.
“Внаслідок автопригоди водійка легковика отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до Хмельницької обласної лікарні”, – уточнили правоохоронці.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі встановлюють усі обставини події.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, в аварії на Дунаєвеччині постраждало 5 людей: п’яного водія затримали.
ТЕМА: ДТП
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]