У Хмельницькому підліток на самокаті збив 7-річну дівчинку

ДТП

Чергова пригода за участі електросамоката і дітей трапилась в обласному центрі. У мікрорайоні Озерна 12-річний школяр збив першокласницю, яка стояла на зупинці. Маленьку пішохідку ушпиталили.

За попередньою інформацією поліції Хмельниччини, учора, 17 червня, на зупинці громадського транспорту по вулиці Панаса Мирного у Хмельницькому 12-річний хлопчик, керуючи електросамокатом, здійснив наїзд на 7-річну дівчинку, яка стояла на зупинці з мамою.

Дитину доставили до Хмельницької міської дитячої лікарні.

«На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. Встановлюються усі обставини події», — сповістили правоохоронці.

Також слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 291 (порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у парках та в центрі Хмельницького обмежили рух електросамокатів.

Про інші трагедії за участі юних самокатчиків ХМ-ІНСАЙД писав у матеріалах:

На Хмельниччині 13-річний хлопець потрапив до реанімації після падіння з електросамоката

У Старокостянтинові 14-річний хлопець на електросамокаті наїхав на 6-річного велосипедиста: обоє в лікарні

У Хмельницькому загинув 11-річний хлопчик після падіння з електросамоката

ТЕМИ: ДТП

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook